Понеділок, 25.10.2021, 16:57
Вітаю Вас Гість

Дошка оголошень, Нерухомість Львова,Будівельні матеріали ...

Декоративні 3D стінові панелі WallArt

 Декоративні 3D стінові панелі WallArt - наповнюють ваші стіни життям!
Стінові 3D панелі WallArt або (3д шпалери для стін) - це сучасні декоративні панелі для стін (Нідерланди), інноваційні, 100% екологічно чисті оздоблювальні матеріали для оздоблювання стін. Сучасний і оригінальний дизайн 3D панелей створений молодими, талановитими випускниками Нідерландської Академії Дизайну Ейндховена, що отримала звання "кращої академії дизайну в світі". Продукція компанії WallArt пожвавить ваші стіни сучасними екологічно чистими тривимірними декоративними панелями для стін, виготовлених з волокон стебел цукрової тростини. Сировина, що використовується для виробництва декоративних стінових 3D панелей на 100% переробляється.  Існує велика кількість варіантів дизайну стінових 3d панелей Wallart. Це може бути дизайн стінової 3D панелі у вигляді візерунків, хвиль, під цеглу і інші варіації дизайну 3D панелі. Панелі Wallart є звукоізоляційними і влагостійкими панелями для стін. Монтаж стінових панелей 3d здійснюється вручну без додаткового обладнання і великого досвіду.   

Дизайн інтер`еру офісуДизайн інтер`єру зали у ІталіїІнтер`єр офісу з панелями WallArt у Словаччині
Сучасний інтер`єр кімнати будинку, квартири або офісу і 3D панелі WallArt для оздоблення стін
• створення ексклюзивного дизайну інтер`єру квартир (вітальні, спальні, кухні, камінні кімнати, домашні кінотеатри, дитячі і т. д.);
• декорування  інтер`єру кафе, ресторанів, кафе, барів, клубів, казино;
• оздоблювання стін і покращення дизайну інтер`єру магазинів, торгових центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв;
• декорування інтер`єру кінотеатрів, телебачення, театральних студій і дизайн-студій, оформлення стін концертних залів;
• покращення  дизайну інтер`єру офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків;
• створення ексклюзивного дизайну інтер`єру дач, котеджів, фонів для водних композицій, зимових садів.

David - Abu DhabiBas - EindhovenAhmed - Egypt
Дизайн інтер`єру квартири, будинку або офісу і оздоблення стін панелями WallArt
Дизайн інтер`єру будинку, квартири або офісу, котрий є напрямком дизайну, призваний вирішувати задачі забезпечення гармонійної взаємодії кімнати будинку або офісу із людьми, завдяки правильно підібраному інтер`єру кімнати будинку, квартири або офісу. Одне й теж приміщення, наприклад, конференц-зал, вітальня, спальня або кухня може бути декороване у різних стилях інтер`єру – хай-тек, романському, модернізму і інших стилях. Однак, яким би не був стиль інтер`єру квартири, будинку або офісу, ключовим моментом є декоративне оздоблення стін кімнат. Оздоблення стін, або декорування стін, або декор стін включає різні види оформлення стін, починаючи від нанесення декоративної штукатурки і, завершуючи накладанням декоративних стінових панелей на стіни кімнат будинку або офісу. Що стосується нанесення на стіни декоративної штукатурки, то цей спосіб декорування стін досить складний і тому вочевидь уступає використанню декоративних стінових панелей. Декоративні стінові панелі можуть бути плоскими, або об`ємними, тобто тривимірними – 3D панелі. Декоративні стінові панелі виготовлюються із різних видів матеріалів, починаючи від пробкового матеріалу – пробкові стінові панелі, і закінчуючи пластиком – пластикові стінові панелі. Кожний із цих видів сучасних матеріалів для оздоблення стін має свої переваги і недоліки. Так, наприклад, стінові панелі із пластика не назвеш екологічно чистим продуктом, а пробкові панелі для стін неможна назвати міцним і дешевим матеріалом для декорування стін. Тому наша пропозиція – використовувати для сучасного інтер`єру будинку, квартири або офісу декоративні стінові3D панелі WallArt.  

Sushi bar - PeruLodge - AustraliaResort - Australia          
Інформація про виробника сучасних матеріалів для оздоблення стін, компанії WallArt 
Головний офіс компанії WallArt знаходиться в Нідерландах  з виробничими потужностями в Гонг Конгу. Сьогодні наші 3d стінові панелі  WallArt є лідером продажів в світі серед стінових панелей, виготовлених з бамбуку або сахарної тростини,  для оздоблення стін в сучасному дизайні інтер’єра.  Всього за п’ять років з початку виходу на ринок, 3d стінові панелі WallArt вже сьогодні продаються в 55 країнах світу.

 2009 року в США наші декоративні 3D панелі були відзначені дизайнерами інтер'єрів як краща й інноваційна, екологічно чиста продукція / матеріал для внутрішнього декору. Стильні, практичні та елегантні декоративні панелі від компанії WallArt стануть відмінним доповненням інтер'єру будь-якої кімнати, які створять новий стиль. Після монтажу вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір, який підходить до вашого інтер'єру.    

 У 2010 році WallArt перша в Європі вийшла на ринок з цією екологічно чистою продукцією для декору стін інтер'єрів. На даний момент доступно 23 різних вида панелей. Панелі WallArt створять об'ємне вимір стін і підійдуть  до будь-якої кімнати вашого будинку. Декоративні панелі легко створять новий дизайн стін.  

З 2012 року WallArt в Україні. Завдяки конкурентній ціні, екологічності, сучасному дизайну, зручності в монтажу, низької вартості транспортування, стінові декоративні панелі WallArt мають найпривабливішу пропозицію на 3d стінові оздоблювальні матеріали. 
981Дизайн інтер'єра спальніДизайн інтер`еру офісуДизайн інтер`єру зали у ІталіїІнтер`єр офісу з панелями WallArt у Словаччині

3D панелі WallArt  популярні в 55 країнах світу!

Наші декоративні 3d стінові панелі  WallArt є лідером продажів в світі серед рельєфних стінових панелей, що використовуються як оздоблювалні матеріали в інтерєрах. Всього за п’ять років з початку виходу на ринок, 3d стінові панелі WallArt вже сьогодні продаються в 55 країнах світу. З 2012 року WallArt в Україні. Завдяки конкурентній ціні, екологічності, сучасному дизайну, зручності в монтажу, низької вартості транспортування, стінові декоративні панелі WallArt мають найпривабливішу пропозицію на 3d стінові оздоблювальні матеріали. Про наші декоративні 3D панелі для стін WallArt пишуть журнали, газети, інтернет. Використовують 3D декоративні панелі WallArt на телебаченні, кіно та  ТВ-рекламі. Ряд публікацій та відео про наші декоративні 3D панелі для стін WallArt можна переглянути в цому розділі сайту.
 

Креативная посуда

Креативная посуда - креатив, посуда

Поиск
Block title
Copyright MyCorp © 2021Зробити безкоштовний сайт з uCoz