Субота, 27.04.2024, 15:03
Вітаю Вас Гість

Дошка оголошень, Нерухомість Львова,Будівельні матеріали ...

Статті

Ремонт пластикових вікон


 

Про те, що вікна мають потребу в ремонті, ми, як правило, згадуємо тільки по настанні певного сезону. Якщо не працює фурнітура, то як відкривати вікна влітку? Якщо порушена герметичність вікна, то як же пережити суворі російські морози? І лише коли веселий футбольний матч у дворі закінчиться розбитим склом в нашій квартирі, думка про ремонт склопакета приходить в голову негайно.


 

А між тим, багато щасливі власники пластикових вікон, що експлуатують їх протягом довгих років, не замислюються про який-небудь ремонті з однієї простої причини: просто він не потрібний. Правильна експлуатація склопакетів може гарантувати вам довгу службу вікон без будь-якого втручання з ремонту.


 

Найчастіше значний ремонт вікон ПВХ потрібно після незначного втручання в систему роботи склопакета з боку власника вікон. Складні механізми платікових вікон не терплять самодіяльності. Якщо Вам здається, що механізм працює «як-то не так», не поспішайте діставати з балкона набір викруток і нишпорити в інтернеті в надії знайти інструкцію з ремонту своїми руками. Як показує досвід, до чогось хорошого таке завзяття не приводить.


 

Сьогодні ремонт пластикових вікон в Москві в якості додаткової послуги з боку компаній-монтажників розвинений досить добре. Якщо ви залишилися задоволені тим, як справила монтаж компанія, в якій ви набували склопакети, є сенс укласти з нею довгостроковий договір на обслуговування вікон. Однак для таких компаній, як правило, ремонт вікон не є важливим напрямом бізнесу, тому що продаж вікон поріносіт куди більший прибуток. При виникненні необхідності в ремонті варто уважно вивчити пропозиції компаній, які спеціалізуються у цьому напрямку. Таких компаній не так багато, проте і серед них досить непрофесійних майстрів. Прислухайтеся до «сарафанне» радіо - варто послухати знайомих, вже зіткнулися з такою проблемою.


 

Однак завжди потрібно пам'ятати: придбання дорогих якісних склопакетів у надійної компанії, правильний монтаж і дбайливе ставлення до вікон можуть гарантувати вам відсутність завдань з ремонту на довгі-довгі роки.


І ще раз про паркет

Незважаючи на велику кількість сучасних підлогових покриттів, що відрізняються величезним асортиментом колірних рішень, паркет і сьогодні залишається затребуваним. А все тому, що паркет є екологічно чистим матеріалом, який завдяки своїй міцності здатний прослужити не одне десятиліття. Крім того паркет практично не проводить тепло, і не є накопичувачем статичної електрики. Паркет не вимагає особливого догляду, за винятком того, що раз на кілька років за рекомендаціями проводиться циклювання паркету та інші періодичні роботи. Всі ці переваги незаперечні і загальновідомі. Однак далеко не всі знають, що паркет буває декількох різновидів, і цей факт необхідно враховувати, віддаючи перевагу тому чи іншому виду покриття. 
1. Штучний паркет. Це невеликі планки, виготовлені з цілісної деревини. Матеріалом для штучного паркету можуть бути такі породи деревини як дуб, клен, бук, ясен, граб. Дуже поширений також штучний паркет, виготовлений з вишні та горіха. Розмірний ряд штучного паркету варіюється від 30 до 90 мм. в ширину, від 150 до 420 мм. в довжину і від 15 до 22 мм. в товщину. Сьогодні можна придбати паркетні планки і більшого розміру. Як правило, такі планки великого формату мають довжину від 420 до 900 мм. 
2. Паркет з масиву. Відмінною рисою даного підлогового покриття є те, що воно складається з цільної деревини. Причому для виготовлення паркету з масиву використовуються виключно цінні породи деревини. Саме паркет з масиву відрізняється підвищеною міцністю, низькою теплопровідністю і здатністю підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні. 
3. Паркетна дошка. Це підлогове покриття складається з декількох шарів натуральної деревини. Всі шари склеєні між собою таким чином, що паркетна дошка стає більш еластичною. Але разом з тим досить міцною. Перевагою паркетної дошки є те, що вона практично не реагує на різкі перепади температур, а також не втрачає своїх властивостей в приміщеннях з різним рівнем вологості. 

 На сьогоднішній день виробники пропонують широкий асортимент паркету різних відтінків, що дозволяє з легкістю підібрати підлогове покриття, найбільш відповідне стилістичному і колірного рішення, в якому виконано приміщення.

Штукатурні роботи - штукатурка стін по маяках

 Як відомо , штукатурні роботи при штукатурці по маяках дозволяє отримати дуже точну і рівну стіну, потрібно тільки дотримуватися певного алгоритму дій. Навіть людина жодного разу не штукатурять зможе виконати цю роботу самостійно, дотримуючись зазначених нижче рекомендаціям. Які ж матеріали нам знадобляться? Для штукатурки всередині приміщення будемо використовувати економний розчин, який складається з наповнювача (вапняний розчин, або пісок), і в'яжучого компоненту (фінішна шпаклівка + алебастр в пропорції 1:1). У цілому виходить: 1 частина фінішної шпаклівки, 1 частина алебастру, 5 частин вапняного розчину (краще використовувати вапняний розчин, так як він легше й тепліше ніж пісок). 

Звичайно, можна використовувати і готову стартову шпаклівку, проте це дорожче, так що краще застосовувати її при тонких шарах (1-2см), а такі стіни зустрічаються рідко. Якщо десь виявляться більші верстви (більше 5 см), то в цих місцях можна вклеїти на цей же розчин обрізки гіпсокартону, камінчики, стару плитку, або закидати за два рази. Також нам знадобляться штукатурні маяки завтовшки 1 см у кількості з розрахунку 1шт/2м довжини стіни, грунтовка. У якості дешевої грунтовки можна використовувати суміш клею ПВА з водою 1:20. 

Знадобляться наступні інструменти для штукатурних робіт: усічене правило (або рівна рейка) довжиною 2 м, схил (краще два схилу) або рівень, моток ниток 30 м, шпателя, сокира, бажано перфоратор зі свердлом по каменю (не завжди потрібен, тому що в деякі стіни можна вбити цвях), міксер або дриль для замішування розчину, пара відер, цвяхи 100 мм, Чепік дерев'яні або пластикові, пензлик, рулетка, ножиці по металу або болгарка. 

  1. Підготовка. Якщо необхідно, обрубує сокирою або перфоратором стару обвалюється штукатурка. Потім беремо пензлик і грунтуємо стіну.
  2. Виставляємо маяки. Свердлимо 4 отвори по кутах стіни, вставляємо в них Чопик і забиваємо цвяхи. Потім на верхні цвяхи прив'язуємо схили так щоб під ниткою на всій довжині зазор був не менше 1 см, даємо їм отвісеться і фіксуємо до нижніх цвяхах. Натягуємо за цими схилу три нитки на всю довжину стіни (зверху, в центрі і внизу), перевіряємо щоб і тут зазор був не менше 1 см. Якщо його немає, то відтягаємо лівий і правий схил на однакову відстань зверху і знизу, поки не отримаємо необхідний зазор. Іноді буває, що краще відсунути тільки один висок.
  3. Розмітка. Далі розмічаємо крейдою, де у нас будуть розташовуватися маяки: вони повинні перебувати через 1 м 80 см. Відрізаємо маяки необхідної довжини за висотою, замішуємо підлогу відра суміші алебастру з фінішною шпаклівкою 2:1, і накидаємо за позначеною лінії невеликі купки (приблизно з куряче яйце). Тепер притискаємо маяк поки між ним і нитками не з'явиться зазор 1-2 мм. Рівність ділянки між нитками можна перевірити правилом. Видавилися назовні шпаклівку злегка пригладжує шпателем. Так виставляємо всі маяки. Приміром, на стіні завдовжки 5 метрів має бути 7 вертикальних маяків - 2 по кутках (від кутів потрібно відступити десь по 30 см), інші в центрі через 1 м 80 см.
  4. штукатуром. Через пів години, коли маяки застигнуть, знімаємо нитки і схили, і замішуємо відро розчину. При його розмішуванні спершу заливається вода, потім кидаємо шпаклівку і гіпс, розмішуємо дрилем до отримання молочка, і тільки після закидаємо вапняний розчин або пісок до повноти відра, а далі добре розмішаної. Це дає більше часу на роботу з розчином (близько півгодини), так інакше він може застигнути за 5 хвилин. Відро треба виробляти на стіну повністю, не залишаючи залишків розчину, а потім ще й промити, так як залишки прискорюють час застигання наступного замісу. Значить, накидаємо або намазуємо (кому як зручно) все відро між маяками і зрізаємо зайве усіченої стороною правила. Залишаємо зрізане на правилі і на шпатель, замішуємо новий, накидаємо спершу наші залишки на правилі, потім виробляємо новий заміс, і так далі. Цей розчин застигає приблизно через пів години, так що відразу можна приступати і до шпаклівки.

При штукатурних роботах виділяється багато вологи, тому потрібно добре провітрювати приміщення, і краще проводити їх у теплу пору року.

Планування заміського будівництва

В даний час найбільш оптимальним рішенням житлового питання для більшості людей є заміське будівництво, причина цього явища в тому, що дуже багато людей хочуть жити подалі від міської суєти. Завдяки широкому попиту, заміське будівництво є вигідним вкладенням коштів. 

 

Однак, приступаючи до будівництва заміського будинку в Рязанської області, необхідно в першу чергу визначитися з його основними етапами. Спочатку постарайтеся уявити собі яким саме має бути ваш майбутній будинок, порадьтеся з близькими людьми і спробуйте образно представити концепцію будови. Не обов'язково представляти щось стандартне, можна злегка поміркувавши уявити не що оригінальне, що буде влаштовувати саме вас. Завдяки сучасним технологіям будівництва є можливість втілити в реальність будь-які фантазії. 

 

На другому етапі слід визначитися з вартістю, при цьому необхідно пам'ятати, що кошторис на будівництво складається не тільки виходячи із загальної площі об'єкту. При розрахунку вартості враховується тип фундаменту, використовувані будівельні матеріали, площа стінних перекриттів, внутрішня обробка, а також ландшафтний дизайн навколо об'єкта. Після того як ви остаточно визначиться з вартістю, то без особливих складнощів ви зможете скласти проектний план заміського будинку. 

 

Однак, після того як ви будете мати на руках готовий проектний план, не слід починати будівництво самостійно, тому що зробити це досить складно, тому що необхідно врахувати безліч нюансів, а теоретичної літератури в цій області недостатньо. Бажано будівництво будинку в Рязанської області довірити професіоналам, які знайомі з усіма аспектами і зможуть звести затишний і якісний будинок. 

 

Заміське будівництво включає в себе безліч етапів, при цьому кожен з них повинен бути виконаний якісно, від цього безпосередньо залежать міцнісні характеристики всієї конструкції. В даний час існує величезна кількість різноманітних будівельних технологій і матеріалів, завдяки яким є можливість досягти самого оптимального рішення при будівництві. Застосування на практиці цих технологій і різних інженерних нововведень дозволять створити будову самого високого рівня комфорту.


Установка дверей: контролюємо процес

 Коли до вас приїдуть встановлювати металеві двері, чи зможете ви упевнитися, що її монтують вірно? Найкраща двері з надійним замком і відмінною теплоізоляцією не буде добре служити, якщо її установка пройде з порушенням правил. 
Тому якщо ви, як майбутній власник металевих дверей, хочете мати можливість проконтролювати процес її установки, вам не заважає ознайомитися з правилами і етапами монтажних робіт. 

 Перший етап установки дверей - це вимір отвору. Якщо двері будуть робити під замовлення, будь-яке відхилення в розмірах призведе до того, що її буде складно закріпити в отворі, або отвір доведеться розширювати. І в тому, і в іншому випадку монтажникам знадобляться спеціальні інструменти і навички, але найголовніше - додатковий час. До того ж, подібні доробки негативно позначаться на якості монтажних робіт. 
Після виготовлення дверей можна приступати до її монтажу. 
Спочатку готують дверний проріз - знімають старі двері і видаляють коробку, потім очищають поверхню прорізу. Перед закріпленням двері обов'язково перевіряють плавність роботи замків і ходу ручки. 

 На початку монтажу коробки в отворі ретельно виставляють її в вертикальне положення за допомогою рівня і перевіряють, щоб рамна конструкція була строго перпендикулярна підлозі. Далі в дверному отворі просвердлюють отвори і кріпильними штирями фіксують коробку. Після цього навішують на петлі двері, і перед остаточним закріпленням конструкції в отворі перевіряють плавність ходу замків і самих дверей. На завершення щілини між коробкою і отвором обробляють монтажною піною. Приблизно через добу після висихання піни можна встановлювати наличники та інші декоративні елементи. 

 Отже, встановлення дверей завершена. Перш ніж підписати акт, ще раз переконаєтеся, що монтажники зробили роботу на належному рівні. Перевірте плавність ходу дверей і роботи замків, а також, не пошкодили чи двері під час монтажу.

Десять типових помилок при зведенні будинків з клеєного бруса

Ви вирішили побудувати заміський будинок. Придбали у власність ділянку, визначилися з матеріалом (клеєний брус), підібрали відповідний проект. Тепер залишилося вирішити, яким чином Ви будете здійснювати будівництво? Самостійно або залучите фахівців? У кожного варіанту є свої плюси і мінуси.
 

Якщо Ви вирішили будувати самостійно, врахуйте, що Вам доведеться:


 

     
  • Займатися купівлею будівельних матеріалів, відвідуючи масу будівельних ринків, магазинів і баз. Здійснювати доставку.

  •  
  • Купувати чи брати в оренду інструменти та обладнання.

  •  
  • перелопатити масу інформації в Інтернеті, книгах і журналах.

  •  
  • Врахувати всі поради, про які йтиметься нижче.

  •  
  • Але при цьому Ви отримаєте виграш по грошах і придбаєте безцінний досвід (а можливо, головний біль), ставши експертом по самостійному зведення будинку з бруса і усунення всіляких помилок.

  •  

 

Довіривши будівництво спеціалізованій фірмі, яка будує будинки з клеєного бруса, Ви, безумовно, витратите більше грошей, але:


 

     
  • Заощадите нерви і час, але ж це теж дорогого коштує.

  •  
  • Чи зможете уникнути маси помилок не тільки під час будівництва, але і на етапі проектування.

  •  
  • Ви отримаєте вичерпну інформацію про використовуваних матеріалах і про суть всіх етапів зведення будинку з клеєного бруса.

  •  
  • Фірма має всі необхідні інструменти та обладнання, а їх потрібно не мало. Також у фахівців є налагоджені зв'язки зі спеціалізованими підрядниками.

  •  
  • Ви отримуєте гарантію. Протягом цього часу будуть безоплатно усуватися всі погрішності будівництва.

  •  

 

У будь-якому випадку, щоб Ви не вирішили, корисно буде нагадати Вам про десять типові помилки, які допускають недосвідчені (а буває, що й досвідчені!) забудовники:


 
 

Помилки на етапі проектування.


 

1. Недотримання норм пожежної безпеки - найбільш поширена помилка на етапі проектування.Будинки з бруса не можна будувати поряд з іншими спорудами (відстань повинна бути не менше 15м). У самому будинку не повинно бути вузьких коридорів і сходів, звивистих ходів - все це ускладнює евакуацію при пожежі.


 

2. Дуже багато забудовників забувають про захист від блискавок. Пристрій громовідводу в будинках з бруса - обов'язково!


 

3. Багато господарів не розуміють важливості вентиляції. Саме від наявності і правильності налаштування цієї інженерної системи буде залежати не лише самопочуття членів Вашої родини, але і самопочуття будинку.


 
 

Помилки на етапі розвантаження та зберігання матеріалу.


 

4. При розвантаженні комплекту ні в якому разі не можна користуватися звичайними жорсткими стропами. Вони залишать вм'ятини і подряпини. Стропи треба брати спеціальні, м'які (їх називають «рушниками»). Упакований матеріал треба ставити в ряд (а не в штабель).


 

5. Зберігати брус потрібно під навісом. Поліетиленову плівку необхідно зняти! Інакше під упаковкою почнеться парниковий ефект, а клеєний брус, як будь-яке дерево, боїться вологості та її постійних супутників - бактерій і грибків.


 
 

Помилки при будівництві.


 

6. Укладання бруса на недостатньо рівний фундамент - неприпустима! Вся робота може зійти нанівець. Бажано перевіряти фундамент не тільки двометровим рівнем, а й лазерним інструментом. Допустимий перепад по всій площі фундаменту не більше 10 мм. Всі нерівності необхідно ліквідувати спеціальної шліфувальною машиною з абразивним диском.


 

7. Груба (смертельна для деревини) помилка - відсутність або використання неякісної (схильної до швидкого руйнування) гідроізоляції між цоколем і обв'язувальні вінцем.


 

8. Деякі виробники обробляють антисептиком елементи обв'язувального вінця, а деякі - ні. Звертайте на це саме пильну увагу. Використання якісного антисептика вбереже вас від багатьох проблем: знищить бактерії, гриби та їх спори, комах і личинок. Крім того, він відновить природний колір деревини (якщо він змінився під впливом живих організмів).


 

9. Недотримання технології укладання брусів призводить до появи щілин, зазорів, а то і тріщин. При цьому різко підвищується ризик порушення теплоізоляції будівлі (втрати тепла). В отвори набивається пил, бруд, потрапляє вода, що веде до появи «синяви» деревини.


 

10. Деревина не любить вологу. Тому треба зробити все, щоб обмежити її вплив на матеріал. Обов'язкова наявність якісно виконаних вимощення, системи ринв, на вікнах повинні бути відливи і козирки, які захищають від дощу. Цоколь повинен мати таку висоту, щоб сніг не торкався обв'язувального вінця. Зробіть все, щоб процес сніготанення знаходився у вас під контролем.


 

Будівництво будинків з клеєного бруса - це складний технологічний процес, недотримання якого може мати самі жалюгідні наслідки. Сподіваємося, що стаття допоможе Вам уникнути багатьох неприємностей і заощадить ваші кошти і нерви.

Бажаємо успіху!

Гардеробна кімната у вашому домі.


 
Кожна господиня мріє мати свою гардеробну кімнату в своєму будинку. 
Щоб в будинку було місце, де можна було зберігати від зовнішніх впливів свої сукні, вбрання, хутра і шуби. Щоб на вішалках була розвішані чистий і красивий одяг, а в стелажах зберігалися аксесуари. 

 Не думайте, що якщо у вас невелика квартира, то у вас не може бути гардеробної кімнати для суконь і одягу. Сьогодні її можна зробити в будь-якому приміщенні, сучасні технології в цьому дуже допомагають. 

 У будь-якій солідній меблевій фірмі можна замовити відмінні гардеробні і шафи з ДСП. Вони бувають таких різновидів:
  • Гардеробні у вітальню і шафи-купе;
  • Гардеробні бюджетного (недорогого) класу;
  • Кутові гардеробні з розсувними дверцятами;
  • Гардеробні системи;
  • Кімнати для гардероба;
  • Вбудовані гардеробні;
  • Класичні шафи-купе з гардеробними.
Асортимент гардеробних і шаф дуже різноманітний і великий. Можна спроектувати своє майбутнє сховище для одягу за індивідуальним проектом, в якому задовольнять всі ваші побажання та зауваження. Дизайнери будуть опрацьовувати такий проект з особливою точністю на відміну від типового. 

 У наших квартирах зазвичай для вбиральні використовують комору або окрему кімнату. Зараз наявність вбиральні також звично, як і наявність ванни і кухні в квартирі. 

 Для вбиральні особливе значення має наявність вільного місця і її розміри. Якщо місце і розміри дозволяють, то у вбиральні можна ще використовувати меблі. В основному гардеробна кімната складається з різноманітних вбудованих конструкцій, поличок і шафок. 

 Є ще в продажу стандартні шафи, які можна використовувати в якості власного гардеробу. Через доступної ціни і хорошим варіантом внутрішнього наповнення ці шафи відмінно показали себе в експлуатації. 

 Якщо зовсім немає місця, то можна зробити вбиральню у вигляді шафи-купе, який буде в кутку. Таким чином, ми отримаємо зручну і компактну гардеробну в коридорі або холі. 
Гардероб можна підібрати будь-який - головне щоб було, що в ньому зберігати.

Чим утеплити котедж

 
Хороша теплоізоляція не тільки допомагає зберегти влітку і взимку комфортну температуру в котеджі, а й заощадити на опаленні і кондиціонуванні. 
Найпопулярніші методи утеплення котеджу не обов'язково є найбільш економічно вигідними і комфортними. Наприклад, будинок, утеплений за допомогою піноскла або пінопласту, та ще й з металопластиковими вікнами, більше нагадує закриту пластикову коробку, в якій повітря «законсервований». 

 До того ж використання пінопласту істотно обмежується протипожежними нормами, тому що при його згорянні утворюються токсичні речовини. А мінераловатні матеріали є джерелом мікроволокон і формальдегіду, і можуть нашкодити здоров'ю мешканців. Якісні утеплювачі з базальту доступні на ринку не завжди, тому що їхня пропозиція схильне сезонних змін. 

 Тим не менше, є ряд матеріалів, які можуть забезпечити якісну теплоізоляцію будинку, і при цьому безпечні і дешеві. Головним чином, це цементно-стружкові матеріали. Такі плити не горять, не виділяють ніяких токсичних або шкідливих речовин, влагоустойчиви і досить легкі. 

 Головний їхній недолік - порівняно короткий термін служби - півтора десятка років. 

 Міжкімнатні перегородки нерідко споруджують з пазогребневих плит. Вони робляться з гіпсу і досить добре пропускають вологу, завдяки чому кімнати можуть «дихати». Подібно цементно-стружкові, ці плити також не горять, не виділяють шкідливих речовин, не проводять електрику, і можуть служити для шумоізоляції. 

 Ще одним ефективним матеріалом, застосовуваним при теплоізоляції, є Сиопор. Цей сипкий матеріал являє собою пористі гранули з дуже низькою теплопровідністю. Його використовують при утепленні дахів, заповнення простору між балками, в якості наповнювача для розчинів кладок і штукатурних сумішей.

Дерев'яні колоди в будівництві будинків.


 Дерево здавна використовувалося нашими предками як основний матеріал в будівництві. Сьогодні йому на зміну прийшли інші більш ефективні і недорогі матеріали. Але все одно дерево - залишається найбільш екологічно чистим матеріалів для будівництва будинків і споруд. 
У житловому будинку з дерева жити буде дуже затишно і комфортно. Адже деревина не містить хімічних добавок і шкідливих речовин, які сьогодні міститися майже в кожному будівельному матеріалі. Стінки такого будинку будуть пропускати кисень крізь себе, так що дихати в дерев'яному будинку завжди дуже легко. Навіть санепідемстанція відзначає, що найбільш екологічні та нешкідливі для здоров'я вважаються саме дерев'яні стіни. Якщо до цього ще додати що дерев'яні будинки мають відмінну тепло і звукоізоляцію, то вибір між деревом і цеглою стає очевидним. Тим більше що сучасні будівельні технології віддають все-таки перевагу брусу з дерева, ніж цеглі. 

 При будівництві будинку з дерева, в основному використовують оциліндрованої колоди. Оциліндрована колода - це стовбур дерева, який з допомогою промислових фрез обробляють таким чином, що його діаметр стає по всій довжині однаковим. 
При будівництві дерев'яного будинку дуже велику увагу слід приділяти діаметру бруса 

 Адже чим більше діаметр, тим, у холодну пору року будівля зможе краще зберігати тепло. Тобто принцип «чим товще, тим краще», слід використовувати при будівництві з колод. Сьогодні в основному використовують для будівництва будинків колоди діаметром від 160 до 240 міліметрів. 
З колод діаметром 160 міліметрів будують в основному альтанки і подібні малі споруди. 
При діаметрі 180 міліметрів колоду можна використовувати при будівництві невеликих будівель типу дачних будиночків і саун. 
Ну а житлові будинки будують з колод діаметром 220 міліметрів. 
Ну а якщо ви проживаєте в холодному регіоні, то необхідно будувати будинок з колоди діаметром 240 міліметрів, тоді жоден мороз вам не страшний.

Вибір меблів у вітальню.

 


Якщо Ви задумали відновити меблі, то в першу чергу потрібно визначиться що саме вам потрібно. Тип меблів, її призначення, характеристики, необхідну кількість тощо. 


Головне щоб меблі гармонійно вписувалася у Ваш інтер'єр, була габаритної і не захаращувала вільний простір. 
При виборі стінки або іншого окремо взятого елемента необхідно враховувати наступні фактори: 


Виробник. 
При виборі виробника краще довіритися професіоналам своєї справи. Великі фабрики, заводи з виготовлення меблів ніколи не піддадуть ризику свою репутацію з - за окремо взятого проданого екземпляра. І потім, у них є норми, сертифікати та інші гаранти якості. Цього немає в приватних виробників. Якість їх виробленої продукції залишає бажати кращого. 
Вжиті матеріали. 
Обов'язково дізнайтеся з чого зроблена ця меблі (МДФ, ДСП, дерево). Ці матеріали бувають дуже різноманітні, і за якістю, і за ціною. ДСП буває трьох видів:
  • кашироване;
  • ламінує;
  • шпонірованноє.

Дерево ж у свою чергу використовується з різних порід. Якість його сушіння та обробки теж впливає на якість обробки. Ці та інші параметри впливають на термін експлуатації і якості всього продукту. 

 Для більшої зручності, при установці стінки необхідно наявність регулюючих ніжок. Це дозволить встановити її по уровню.Качественная фурнітура заставу зручною, якісною і тривалої експлуатації стінки. Усі механізми повинні бути виготовлені і високоякісної сталі. Це збільшує термін служби в рази. Двері, ящики та інші рухомі частини не повинні мати люфту, вільного ходу. Вони повинні відкриватися і закриватися легко, без ривків, плавно і що не маловажно без шуму. Дверні та інші ручки жорстко закріплюються і не повинні хитатися. 

 Стінку краще купувати в салонах меблів або спеціалізованих магазинах. Там вам буде запропоновано грамотна консультація, а фахівці порадять те чи інше рішення цінової чи просторової проблеми. А якщо Ви вже визначилися і точно впевнені в своєму виборі, то замовити стінку можна на сайті магазину. Теж саме стосується і будь-який інший меблів або частини інтер'єру. 
Ваш інтер'єр це Ваше обличчя, пам'ятаєте це. І хай Вам щастить у виборі.

Поиск
Block title

Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz