П`ятниця, 29.03.2024, 12:41
Вітаю Вас Гість

Дошка оголошень, Нерухомість Львова,Будівельні матеріали ...

Новини Нерухомості в Україні

Головна » Статті » Новини Нерухомості в Україну

Комерційна нерухомість Львова - клієнт, скоріше, жив ...

Як працюють ріелтори за кордоном

За морем житло не зле, в світі ж диво отаке — ріелтори за кордоном займаються лише підбором іншої сторони. Тобто продавцю шукають покупця і навпаки.

А збором документів, перевіркою продаваної нерухомості на предмет «юридичної чистоти», переговорами з банком про одержання іпотечного договору в інших країнах займаються зовсім інші фахівці: адвокатські контори, іпотечні брокери, нотаріуси.

Розмір комісії в різних країнах коливається від 2% до 5%. До речі, система, яка розраховує винагорода ріелтору як відсоток від суми угоди, містить у собі внутрішнє протиріччя. Коли ріелтор працює від продавця, все чудово: продали дорожче — більше і комісія. А від покупця? Виходить, що ріелтор, торгуючись на користь свого клієнта, фактично працює проти себе, зменшуючи власний гонорар.

На Заході часто проблема вирішується так: винагорода складається з якоїсь твердої суми плюс зовсім невеликий відсоток зверху. При цьому він розуміє, що в результаті неефективної роботи угода може не відбутися взагалі. Тому швидкість обігу і сам факт, що клієнт залишився задоволений, а згодом комусь порекомендує успішного ріелтора — коштує дорожче відсотків.

У підсумку загальна сума, яку покупець платить при купівлі нерухомості, може становити від 6 до 10% від її вартості.

Є і ще одна відмінність від наших реалій. У Європі та США придбання нерухомості зазвичай «чисте», тобто людина купує або на свої гроші, або бере іпотечний кредит. Відповідно, беруть участь в угоді, або дві, або три сторони — якщо враховувати банк, що надає кредит. У нас угоди найчастіше «багатоповерхові»: квартири одночасно продаються і купуються, вибудовуються головоломні ланцюжки.

У багатьох країнах існує суворе законодавство, що карає нечистих на руку ріелторів за так звані «приховані комісії». Наприклад, у Канаді приховування ріелтором справжніх цифр угоди кваліфікується як шахрайство. За це належить до чотирьох років в’язниці, штрафи до мільйона доларів і довічна дискваліфікація. Так що чесність тамтешніх ріелторів контролюється пильно, а нечесність карається нещадно!



Джерело: http://est.ua
Категорія: Новини Нерухомості в Україну | Додав: AS (30.04.2011)
Переглядів: 968 | Теги: продаж, оренда квартир, Нерухомість у Львові, квартири Львова, Львів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Поиск
Block title
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz