П`ятниця, 19.04.2024, 11:50
Вітаю Вас Гість

Дошка оголошень, Нерухомість Львова,Будівельні матеріали ...

Новини Нерухомості в Україні

Головна » Статті » Новини Нерухомості в Україну

Нерухомість Львова, чи потрібен землетрус?

Нерухомість Львова, чи потрібен землетрус?


Нерухомість у Львові не «боїться» землетрусів, вона може і без них зруйнуватись у будь-який момент.

Ось такі невтішні висновки експертів нам розповідають. Будинки старіють, ці процеси ніхто не контролює і будівельні матеріали втрачають свої властивості.
Інститут проблем надійності споруд з 2000 року оглянув більше 250 споруд у Західному регіоні України. Сорок три споруди визнані такими що не придатні до використання, а дев’ять взагалі у аварійному стані. Звичайно найбільша увага прикута до таких споруд де може бути велике скупчення людей, а це палаци спорту, стадіони, вокзали.


Давайте розглянемо яка нерухомість най вразливіша на даний момент.

Найбільше турбують панельні будинки які були збудовані у шістдесятих роках. Ці будинки будували дуже швидкими темпами, і якість таких робіт була не високою. Один із випадків того часу був таким, що готель Львів, хотіли ввести у експлуатацію тільки збудувавши перший поверх.


Тоді постає питання, новобудови самі надійні на даний момент будинки.

Сказати що це так в усіх випадках не можливо, але при проектуванні і будівництві сучасних споруд є значні вимоги що до їх стійості при сейсмічній активності. Якщо власник будівництва захоче, то й захист у вигляді монолітних кілець може бути встановлений. Така споруда буде дуже надійна.
Але за звичай у Львові таких монолітних кілець не роблять.  На семінарі по сейсмічній активності була наведена інформація що до ситуації у Львові. Якщо раніше ми очікували максимум шість балів, то тепер нам повідомили що ця цифра зросла до семи. Тому зараз ще на стадії проектування посилюють конструкцію.


Що можна сказати про стару частину міста Львова.

У старій частині Львова будинки збудовані по різному. Деякі будинки польської і австрійської забудови, збудовані на фундаментних подушках, такі будинки досить витривалі до сейсмічної активності.


Не забудемо і про промислові будівлі.

Най серйозніша проблема цих споруд, це те що власники зовсім не цікавляться станом цих споруд. Пошкоджені дахи, вибиті вікна, все це шлях до потрапляння туди води і вологи. Від цього починається швидке руйнування навіть залізобетону.  Най тривожніша ситуація на таких підприємствах як «Автопогрузчик», «Мехсклозавод», «Сільмаш», «Ізоляторний завод» і це не весь перелік. На стадіонах Львова ще одна проблема, це освітлювальні башти вони закріплені болтами які в свій час не були оброблені антикорозійною обробкою.


Ось така ситуація з нерухомістю Львова.

Додамо що інститут «проблем надійності споруд», радить створити службу. Яка буде обстежувати стики старих будинків. І буде надавати висновок, за яким треба буде або знести споруду або її посилити.




Джерело: http://www.shepel.com.ua
Категорія: Новини Нерухомості в Україну | Додав: AS (29.04.2011)
Переглядів: 771 | Теги: Ринок нерухомості, землетрус | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Поиск
Block title
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz