Четвер, 18.04.2024, 12:48
Вітаю Вас Гість

Дошка оголошень, Нерухомість Львова,Будівельні матеріали ...

Новини Нерухомості в Україні

Головна » Статті » Новини Нерухомості в Україну » Поради з нерухомості

3D панелі з бетону

Система домобудівництва, яка отримала назву «3D-панель», уже майже 40 років активно застосовується в США, Канаді та Європі. На нашому ринку ця система з'явилася порівняно недавно і для деяких забудовників все ще залишається таємницею за сімома печатками. Спробуємо трохи відкрити її завісу, адже напевно кожен, хто хоче побудувати заміський будинок, мріє не тільки зробити його затишним і теплим, але і витратити на будівництво якомога менше часу і коштів. Скептики скажуть, що мріяти не шкідливо, однак в останні роки на вітчизняному ринку з'являється все більша кількість нових будівельних матеріалів і технологій, які здатні задовольнити найсміливіші фантазії і вимоги забудовника. І одна з таких сучасних будівельних систем - 3D-панель, яку ми зараз і розглянемо.

016 1 1

Ця технологія найоригінальнішим способом об'єднала в собі методи монолітного і панельного домобудування. Тут використовуються вироблені в заводських умовах стінові панелі, які й називают3D-панелями. Ці панелі являють собою так звану просторову конструкцію, яка складається з пенополистирольной плити, що має щільність 15кг / м.куб. (її також називають сердечником). З обох боків плити закріплена арматурна сітка, виготовлена з дроту 3мм діаметром і має осередку 50х50мм. Зазначимо, що саме прекрасні показники по теплоопір дозволили 3D-панелям стати незамінним матеріалом при будівництві житлових будинків в Антарктиді. Чи це не найкраще визнання унікального поєднання теплозберігаючих і міцності властивостей, надійності та технологічності системи?

Говорячи про фундамент для будинку з 3D-панелей, слід зазначити два типу фундаменту, найбільш придатних для будівництва: монолітна плита і монолітний стрічковий фундамент. Чому саме вони? Справа в тому, що для того, щоб звести стіни, необхідна наявність арматурних випусків з фундаменту. При цьому зовнішні стіни однією стороною (внутрішньої) повинні до них примикати. Завдання арматурних випусків - запобігання зсуву монтованих панелей як по вертикалі, так і по горизонталі.

Що стосується зведення стін, то тут воно завжди починається з кута, що є свого роду «вузлом», до якого поступово приєднуються нові панелі. Їх скріплюють, пов'язуючи з арматурними випусками фундаменту, а також між собою, за допомогою в'язального дроту. 3D-панелі можна підрізати до потрібного розміру. При цьому великі панелі завжди вирізують до їх установки, а невеликі (під отвори для вентиляції, віконця у ванній кімнаті та ін.) Можна підрізати в уже зібраної стіні. Після того, як стіни зведені, стики панелей перекриваються сполучними сітчастими елементами. Це необхідно для отримання суцільний покриває арматурної сітки.

017 1 1

Коли стіни першого поверху зібрані, на них вкладається перекриття з 3D-панелі з сердечником 100мм товщиною і кількістю стрижнів-розкосів 200шт. / М.кв. Для того, щоб стінові панелі не відхилялися від проектного положення, встановлюються тимчасові горизонтальні укоси і розпірки, які демонтують після того, як схопиться перший шар торкретбетону. Для збільшення навантаження на перекриття нижню сторону панелі підсилюють за допомогою необхідної кількості арматурних стержнів (це роблять заздалегідь). Щоб завершити армування плити перекриття, за її зовнішніх краях, на додаток до арматурних хомутів, укладають поздовжньо арматурні стержні 8мм діаметром, щоб після того, як заллється бетон, по краях плити створити так звану раму з монолітних балок.

017 1 1Порядок бетонування такий: перший шар торкретбетону наносять спочатку на внутрішню і зовнішню поверхні стіни, потім - на нижню частину плити перекриття. Після цього бетоном заливають її верхню частину і завершують торкретування плити перекриття і стін.

Якщо порівнювати цю нову технологію з традиційною цегляною кладкою, можна виявити масу переваг:

- Терміни будівництва будинку з 3D-панелей в 2-3 рази коротше, а продуктивність праці вище в 5-6 разів;
- Транспортні витрати зводяться до мінімуму, оскільки будівництво не вимагає застосування підйомного механізму;
- За рахунок того, що стіни з 3D-панелі тонші, можна додатково отримати близько 1,5м.кв площі на кожні 6 погонних метрів зовнішньої стіни;
- Будівництво можна здійснювати при температурі повітря до -10С;
- Вартість стін, зведених за технологією 3D-панелі, майже в 2 рази нижче стін, зведених за допомогою інших технологій;
- Немає особливих небудь підвищених вимог до рівня кваліфікації будівельників, що зводять такий будинок.

Чи існують недоліки у нової технології будівництва? Так, існує один серйозний недолік - незвичність і незвичність. Наш забудовник все ще дотримується більш традиційних методів будівництва, саме це стримує широке поширення будівництва будинків з 3D-панелей. Тому хотілося б нагадати консерваторам, що всі нині традиційні методи теж колись були новинками. Але час не стоїть на місці, на зміну старому завжди приходить щось нове, більш раціональне, але не менш ефективне. Тому не варто вважати, що вкорінені у свідомості традиційні методи будівництва є єдино можливими, оскільки перевірені роками. Повірте, нове зовсім означає погане, навпаки, нове - це більш досконалий, більш технологічний і більш економічний варіант старого.
Стінові 3D панелі з бетону - відображення самих останніх тенденцій сучасного дизайну. Унікальну різноманітність форм, застосовуваних, як в ультрасучасних hi-tech і biotech, так і традиційних напоравленіях дизайну, благородна холодна фактура і несподівано об'ємні рельєфи - все це може бути передано за допомогою цього універсального матеріалу. Бетон стане очевидним вибором для тих, кому потрібна наповнити дизайн промисловими елементами і надати простору відчуття функціональності.
019 1 1Цена на стінові 3D-панелі з бетону дещо нижче ціни на стінові панелі з МДФ. Відзначимо, що більш низька ціна на стінові 3D-панелі з бетону не пов'язана з більш низьким або більш високою якістю панелей або класом використовуваного матеріалу. При виробництві стеновиих панелей з бетону та гіпсу застосовується технологія, що відрізняється від більш традиційної технології виготовлення 3D-панелей з МДФ. І, як правило, при виробництві стінових 3d-панелей з гіпсу і бетону, не потрібно проведення додаткових робіт, наприклад, додаткової обробки поверхні. Декоративні 3D-панелі з бетону зазвичай мають більш високу ціну в порівнянні зі стіновими панелями з гіпсу.
На сьогоднішній день, на російському ринку можна купити 3D-панелі з МДФ і гіпсу середнього і високого цінових діапазонів, а також зовсім бюджетні і прості панелі з бамбука, що не відрізняються оригінальним дизайном і високою якістю виготовлення. Компанії, що займаються виробництвом 3D-панелей, тільки починають з'являтися не тільки в Росії, але і в світі. Пов'язано це в першу чергу з поки ще ранньою стадією становлення ринку оздоблювальних матеріалів, і особливо інноваційних 3D-панелей.
Але як правильно купити стінові панелі, які підходять під використання в конкретному проекті або приміщенні? При виборі стінних 3d-панелей насамперед варто керуватися умовами застосування - в якому приміщенні буде проводитися установка панелей, загальна площа стінових панелей і деякими іншими умовами.



Джерело: http://the-3dwall.at.ua/
Категорія: Поради з нерухомості | Додав: AS (21.02.2015) W
Переглядів: 651 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Поиск
Block title
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz